mo8mwxi1.com Bez kategorii Odzyskiwanie danych cechy odjazdowego serwisu na ratunek.

Odzyskiwanie danych cechy odjazdowego serwisu na ratunek.

Odzyskiwanie danych cechy odjazdowego serwisu na ratunek. post thumbnail image

złamany pendrive odzyskiwanie danych Odzyskaj skasowane zdjęcia dzięki DiskDigger Photo Recovery

Odzyskiwanie zdjęć DiskDigger

Jeśli usunąłeś zdjęcia na swoim Androidzie, DiskDigger Photo Recovery może pomóc Ci je odzyskać. Może skanować kartę pamięci urządzenia i pamięć wewnętrzną. Możesz wyświetlić podgląd plików, które chcesz odzyskać i wybrać, czy chcesz je przywrócić. Aplikacja pozwala nawet wybrać typy zdjęć, które chcesz odzyskać.

DiskDigger Photo Recovery jest dostępny do pobrania za darmo na stronie dewelopera i można z niego korzystać zarówno na tabletach, jak i smartfonach. Darmowa wersja nie wymaga żadnych płatności i szybko się instaluje. Płatna wersja zawiera jednak dodatkowe funkcje, w tym tworzenie kopii zapasowych danych telefonu.

Aplikacja DiskDigger Photo Recovery for Android to bezpieczny i skuteczny sposób na odzyskanie usuniętych zdjęć. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że aplikacja nie pozwala określić folderu, z którego chcesz odzyskać. Zamiast tego użyje tymczasowej pamięci podręcznej dla obrazów, które wybierzesz.

Aplikacja do odzyskiwania danych DiskDigger Photo Recovery for Android obsługuje trzy najbardziej popularne formaty obrazów. Dzięki temu jest to doskonały wybór dla tych, którzy chcą odzyskać zdjęcia bez rootowania. Jest łatwy w użyciu, a instrukcje są proste do wykonania. Może przeszukiwać magazyny wewnętrzne i microSD, a nawet odzyskać usunięte obrazy.

Jeśli twoje urządzenie z Androidem zostało zakorzenione, są szanse, że będziesz mógł odzyskać tylko zdjęcia o niskiej rozdzielczości. Jeśli chcesz odzyskać obrazy w pełnej rozdzielczości, będziesz musiał rootować urządzenie i użyć narzędzia root. Gdy to zrobisz, będziesz mógł wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Możesz także wybrać opcję przesyłania odzyskanych plików do innej aplikacji. Kolejną świetną funkcją jest możliwość zapisania odzyskanych plików w chmurze.

Aplikacja do odzyskiwania danych DiskDigger Photo Recovery for Android działa na prawie każdym systemie operacyjnym z wolnego rynku. Można jej używać na Androidzie, Mac OS, Linuksie, Windows-XP, Windows-8.1 i Windows-10. Może również działać na MacOS, gdy zainstalowany jest Mono. Obsługuje również protokół transferu plików (FTP), aby przesłać odzyskane dane do komputera.

AnyMP4 Android Data Recovery

AnyMP4 Android Data Recovery to potężne narzędzie do odzyskiwania danych, które jest kompatybilne zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS. Może skanować w poszukiwaniu różnych typów danych, w tym zdjęć, filmów i dokumentów. Program może również odzyskać wiadomości i dzienniki połączeń. Może odzyskać usunięte pliki z każdego telefonu z systemem Android. Darmowa wersja próbna oprogramowania pozwala wypróbować oprogramowanie przez 30 dni bez płacenia ani jednego dolara.

Ten program jest bardzo wszechstronny, ponieważ może odzyskać usunięte pliki z praktycznie każdego urządzenia z systemem Android za pomocą jednego kliknięcia. Obsługuje praktycznie wszystkie urządzenia z systemem Android, w tym Galaxy Note, HTC One (M8), LG G3 i Xperia Z3. Jego intuicyjny interfejs jest łatwy w użyciu i może pochwalić się wysokim wskaźnikiem odzyskiwania. W przeciwieństwie do niektórych innych programów, AnyMP4 Android Data Recovery jest całkowicie bezpłatny.

Oprócz przywracania utraconych danych, AnyMP4 Android Data Recovery for Mac pomaga również zarządzać danymi na urządzeniu. Obsługuje wiele popularnych urządzeń z systemem Android, w tym HTC, LG i HUAWEI, między innymi. Jego potężne funkcje odzyskiwania danych pozwalają użytkownikom selektywnie odzyskać dane, których potrzebują.

Dzięki AnyMP4 Android Data Recovery for Mac możesz tworzyć kopie zapasowe danych na urządzeniu z systemem Android na komputerze. Możesz wybrać tworzenie kopii zapasowych zdjęć, filmów, audio i kontaktów. Obsługuje również pliki w galerii. A jeśli przypadkowo usuniesz ważny plik, możesz odzyskać z niego dane później za pomocą funkcji tworzenia kopii zapasowych.

AnyMP4 Android Data Recovery jest kompatybilny zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS. Poza tym ma potężne funkcje, takie jak MP3/M4R ringtone maker, masywny backup kontaktów i wiele więcej. Program pomaga nawet przenieść dane z jednego urządzenia na drugie. Pozwala również przenieść dane na drugie urządzenie i wykonać kopię zapasową na komputerze.

Proces odzyskiwania danych jest bardzo prosty. Po zainstalowaniu programu na komputerze, podłącz telefon z Androidem do komputera za pomocą trybu debugowania USB. Gdy oprogramowanie przeanalizuje plik, zobaczysz go w szczegółach. W niektórych przypadkach możesz nawet wyświetlić podgląd tego, jak wygląda plik, zanim zapiszesz go na komputerze. Jeśli masz urządzenie z kartą SD, anyMP4 Android Data Recovery może pomóc Ci odzyskać wszystkie dane.

Apeaksoft Android Data Recovery

Apeaksoft Android Data Recovery to potężna aplikacja do odzyskiwania danych, która nadaje się do szerokiej gamy telefonów i tabletów z systemem Android. Program jest skuteczny w odzyskiwaniu usuniętych plików i utraconych danych, niezależnie od tego, czy dane zostały przypadkowo usunięte, czy zostały uszkodzone z powodu awarii systemu. Może również odzyskać dane z kart SD i jest kompatybilny z ponad 5000 urządzeń z systemem Android. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs i funkcje bezpieczeństwa sprawiają, że jest to idealny wybór do odzyskiwania utraconych danych.

Jedną z najlepszych cech Apeaksoft jest to, że umożliwia użytkownikom podgląd odzyskanych danych przed ich rzeczywistym przywróceniem. To pozwala użytkownikowi zdecydować, które dane do przywrócenia i które dane do odrzucenia. Program działa za pomocą połączenia USB i można go używać w komputerze lub na urządzeniu mobilnym. Posiada również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jest również kompatybilny z urządzeniami firmy Samsung.

Kolejną zaletą Apeaksoft Android Data Recovery for Mac jest łatwość obsługi. Program działa poprzez podłączenie urządzenia z systemem Android do komputera Mac i otwarcie debugowania USB. Gdy program wykryje Twoje urządzenie, możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Ten program odzyska dane na urządzeniu i zapisze je na komputerze. Obsługuje również szeroką gamę urządzeń z systemem Android i może przywracać zarówno usunięte, jak i zarchiwizowane dane. Oferuje również opcję selektywnego tworzenia kopii zapasowych danych.

Smartfony z systemem Android mogą być pełne cennych danych, ale możliwa jest ich utrata lub uszkodzenie. Na szczęście program Apeaksoft Android Data Recovery może pomóc w odzyskaniu utraconych danych z uszkodzonych, utraconych i sformatowanych urządzeń z systemem Android. Posiada 3-stopniowy proces odzyskiwania, który umożliwia odzyskanie utraconych danych z prawie wszystkich urządzeń z systemem Android.

Apeaksoft Android Data Recovery to jedno z najskuteczniejszych narzędzi do odzyskiwania danych na rynku. Oprogramowanie posiada przyjazny dla użytkownika interfejs z naciskiem na łatwość nawigacji. Po zainstalowaniu możesz przeskanować swoje urządzenie z Androidem w poszukiwaniu utraconych plików i danych, a następnie zorganizować je w foldery i zbadać je wizualnie przed przywróceniem. Program Apeaksoft Android Data Recovery obsługuje prawie każdy rodzaj danych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Related Post