Odzyskiwanie danych z macierzy RAID spółka godziwa polecenia.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID spółka godziwa polecenia. post thumbnail image

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID

Przywracanie danych z macierzy RAID 0+1 komu można powierzyć takie usługę.

Przywracanie danych RAID 0+1

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Macierz dyskowa Raid Matrix jest świetnym urządzeniem i miała wiele dobrej prasy w środowisku technicznym. Ta konfiguracja RAID to w zasadzie RAID poziomu 3 z czterema niezależnymi dyskami, co oznacza, że dwa lub więcej dysków jest bezużytecznych w tej konfiguracji. Dwie jednostki napędowe są podłączone do płyty głównej poprzez slot PCI-E. Dyski te można również traktować jako macierze RAID, ponieważ są one w stanie zapisywać jednocześnie na czterech różnych elementach. Istnieją różne konfiguracje macierzy RAID, które mogą być stosowane w celu zwiększenia szans na odzyskanie danych i jak najlepszego wykorzystania przestrzeni dostępnej na dyskach twardych.

Przywracanie danych z macierzy RAID serwis.

Aby dostać się w swoje ręce na macierzy RAID program do odzyskiwania danych i rzeczywiście dostać swój system uruchomiony ponownie po zdarzeniu takim jak to, musisz upewnić się, że można uzyskać kopię dysku twardego. To może wydawać się oczywiste, ale to musi być wystarczająco podkreślone, że nie chcesz stracić żadnych danych! Istnieją różne sposoby tworzenia kopii zapasowych dysków i w zależności od tego, jak je skonfigurujesz, będziesz mógł odzyskać swoje dane.

Odtwarzanie danych z macierzy RAID komu można powierzyć takie usługę.

Dwa z najbardziej popularnych programów, które mogą być używane do tworzenia kopii zapasowych dysków to Stellar Phoenix i RAID Gold. Te dwa programy mogą bardzo dobrze współpracować z macierzą RAID i oba są doskonałe do przywrócenia systemu do działania. Stellar Phoenix może pracować zarówno z dyskami SATA jak i IDE, natomiast RAID Gold może pracować tylko z jednostkami SATA. Jeśli potrzebujesz uruchomić więcej niż jeden dysk jednocześnie, możesz rozważyć zakup araid-group-aware, który może zadbać o to dla Ciebie. Najlepszą rzeczą w tym oprogramowaniu jest to, że wystarczy zakupić je tylko raz, a następnie można go używać dla wszystkich swoich macierzy RAID. Jednakże, jeśli nie masz nic przeciwko wydawaniu więcej pieniędzy, zawsze możesz kupić poszczególne komponenty, aby dodać do swojej macierzy.

Odtwarzanie danych z macierzy RAID 0,1 zalety zasłużonego usługi.

Jednym z najlepszych kawałków oprogramowania, które jest dostępne, aby pomóc odzyskać dane na dysku jest „RAID ploter”. Ten kawałek oprogramowania może pracować zarówno z iSCSI lub Fibre Channel opartej konfiguracji Raid i może pomóc, aby Twoje życie znacznie łatwiejsze, gdy szukasz rozwiązania problemu. Powinieneś użyć tego oprogramowania wraz z pakietem oprogramowania „RAID rescue”. Korzystając z tych dwóch programów razem, będziesz w stanie uruchomić system z powrotem w krótkim czasie.

Dobrą cechą plotera jest to, że jest on dostarczany zarówno z dyskami iSCSI jak i Fibre Channel. Inną świetną rzeczą jest to, że działa również dobrze z Novell NetWare Extreme Pro. Jest to bardzo kompletny kawałek oprogramowania, które może zadbać o wszystkie swoje potrzeby, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych z awarii dysku twardego. Należy tylko pamiętać, że istnieją pewne opcje, które nie są zawarte w Farmers Insurance Raid recovery software, dlatego należy upewnić się, że wiesz, czego szukasz.

Jeśli chcesz dostać kawałek oprogramowania, które będzie działać zarówno dla iSCSI i Fibre Channel opartych Raid Matrices, a następnie należy rozważyć ” RAID odzyskiwania z Linux”. To oprogramowanie działa świetnie zarówno dla komputerów Mac i Linux i został zaprojektowany specjalnie dla ludzi, którzy chcą zrobić proste odzyskiwanie plików z uszkodzonego dysku. Można nawet użyć go do odzyskania plików, które zostały uszkodzone lub przeniesione podczas procesu odzyskiwania.

Przywracanie danych z macierzy RAID 0,1 renoma okazała i warta poparcia.

Ploter wykonuje również defragmentację w czasie rzeczywistym, co jest świetne dla tradycyjnej sieci. Posiada również zintegrowany harmonogram i narzędzie do automatycznego tworzenia kopii zapasowych, dzięki czemu nie trzeba ręcznie tworzyć kopii zapasowych danych za każdym razem, gdy zmieniasz coś w swojej sieci. Ten kawałek oprogramowania jest rzeczywiście dość tanie. Cena jest tylko trochę ponad jedną czwartą ceny oryginalnej kopii macierzy RAID odzyskiwania z Linuksa. Jest to zdecydowanie warte każdego wydanego grosza.

Oprogramowanie można nabyć za jedyne 99 dolarów. Ploter RAID jest naprawdę jednym z najlepszych kawałków sprzętu tam do odzyskiwania plików. To przewyższa tradycyjny system odzyskiwania plików na tak wiele sposobów, że będziesz się zastanawiać, dlaczego ktoś chciałby użyć czegoś innego. Jeśli napotkasz problemy, wszystko co musisz zrobić, to skontaktować się z pomocą techniczną, a oni będą w stanie pomóc Ci z nim.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *